Zdjęcie profilowe

Lunaria MoonOffline

 • Lunaria-Moon
 • Zdjęcie profilowe Lunaria Moon

  Lunaria Moon Changed their profile cover

 • Zdjęcie profilowe Lunaria Moon
  Księga Mroku Rozdział 2

      Zen Wisteria, spadkobierca tronu i przyszły król Adamantii. Syn despotycznego władcy, króla Eadoina, który swoją chciwością doprowadził królestwo na skraj przepaści. Rządy obecnego króla były brutalne i prowadził je twardą ręką, polegając na swoich doradcach. Podczas jego panowania,...

  Read More
 • Zdjęcie profilowe Lunaria Moon

  Lunaria Moon zmienił/a swoje zdjęcie profilowe

 • Zdjęcie profilowe Lunaria Moon
  Księga Mroku

  – Wierzysz w to, że smoki nadal istnieją? – zapytała Ena, układając pranie. Jej zniszczone pracą dłonie lekko drżały, gdy ocierała pot z bladego czoła, na którym pojawiły się pierwsze zmarszczki. – Powinnaś odpocząć. Ja dokończę resztę. – uśmiechnęłam się, podając jej...

  Read More
  2 Comments
  • Popracuj nad zapisem dialogów, interpunkcją oraz czasem w jakim wypowiada się dana postać lub napisany jest dany akapit.
   Z bardziej technicznych kwestii sprawdzaj odstępy między akapitami, gdy wstawiasz rozdział. Z tego co zauważyłam, edytor lubi “zjadać” entery między akapitami, a to wpływa na komfort czytania opowieści na komputerze [na telefonie może być nieco lepiej].
   Szkoda, że rzuciłaś nas z miejsca w środek akcji, bez żadnego wstępu. Widać, że masz pomysł na opowiadanie. Dobrze zarysowujesz charakter postaci oraz potrafisz w opisy. W pewnym momencie miałam ochotę zatrzymać się i napisać bohaterce, żeby się ogarnęła, a to dobrze świadczy o Twoim stylu.

   Słowem, oby tak dalej. KIEDY NEXT?

   XD

  • Dziękuję za dodany komentarz. Postaram się poprawić ten rozdział, jednak zawsze miałam duży problem z gramatyką, jeżeli natomiast chodzi o wypowiedzi bohaterów to cały czas się tego uczę. Nie jest to w sumie nowe opowiadanie ale postanowiłam do niego wrócić. I owszem mam zarys całości, jednak tak jak wspomniałaś kuleje u mnie gramatyka, interpunkcja, zapisy dialogowe. Możliwe że również masz rację z tym iż rzucam od razu czytelnika na głęboką wodę, bez wcześniejszego wyjaśnienia o co chodzi. Wiele pracy przedemną. Kolejny rozdział powinien pojawić się niedługo i oczywiście tam pewno też mam masę błędów itd 🙂 cały czas nad tym pracuje i będę wdzięczna za dalsze komentarze moich błędów:-)

Media

Najnowsze prace

Księga Mroku Rozdział 2

Księga Mroku

error: Zawartość chroniona prawami autorskimi! Zakaz kopiowania!