O Nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym i prężnie rozwijającym się portalem, w którym za cel postawiliśmy sobie stworzenie największego w Polsce zbioru wszelkiej fanowskiej twórczości:

  • opowiadań z dowolnego uniwersum popkultury (fan fiction / fanfic / fandom) czy na dowolny pozostały temat
  • prace graficzne – zdjęcia, arty, fanarty, szkice, malunki, obrazy, itd.
  • komiksy z dowolnego uniwersum popkultury (fan fiction / fanfic / fandom) czy na dowolny pozostały temat

Wiemy, że cel ten jest nad wyraz ambitny, ale dzięki pomocy i zaangażowaniu naszej społeczności jest on jak najbardziej możliwy do zrealizowania.

Portal Społeczności

FanLore to przede wszystkim portal społeczności i to dzięki jego użytkownikom na nasz serwis trafiają niesamowite opowiadania, prace graficzne i komiksy. Na naszym portalu stworzyliśmy świetną i bardzo dobrze funkcjonującą platformę społecznościową. Każdy użytkownik może zarejestrować się w dowolnym momencie i zacząć od razu korzystać z funkcjonalności serwisu FanLore.

Użytkownicy mogą samodzielnie tworzyć grupy, dodawać/usuwać członków, dodawać się do znajomych, “follow’ować” siebie nawzajem i swoje aktywności, wysyłać do siebie wiadomości prywatne czy “like’ować” posty innych użytkowników i udostępniać je w Social Media. Zatem cały system spełnia wszystkie zadania dla właściwego portalu społecznościowego, lecz w tym przypadku jest on również zmodyfikowany i przystosowany pod profil strony czyli tworzenie fanowskiej twórczości.

Platforma do pisania opowiadań

Na potrzeby serwisu FanLore stworzony został specjalny system umożliwiający użytkownikom sprawne i bezproblemowe publikowanie swoich dzieł. Z poziomu TEJ strony każdy zarejestrowany użytkownik może przeczytać proste zasady i reguły publikowania swoich dzieł, a następnie skorzystać z formularza by przesłać swoje opowiadanie. Po przesłaniu opowiadania następuję ręczny proces weryfikacyjny, a użytkownik jest mailowo informowany o jego wynikach.

Gdyby ktoś jednak uznał powyższy sposób za zbyt skomplikowany lub zwyczajnie nie chce podawać swoich danych przy rejestracji to swoje dzieła można publikować mailowo poprzez wysłanie nam wiadomości na adres [email protected]

Platforma do publikowania prac graficznych

Na potrzeby serwisu FanLore stworzony został specjalny system umożliwiający użytkownikom sprawne i bezproblemowe publikowanie swoich dzieł. Z poziomu TEJ strony każdy zarejestrowany użytkownik może przeczytać proste zasady i reguły publikowania swoich dzieł, a następnie skorzystać z formularza by przesłać swoją pracę graficzną. Po przesłaniu grafiki następuję ręczny proces weryfikacyjny, a użytkownik jest mailowo informowany o jego wynikach.

Nasza misja

Idea serwisu FanLore jest bardzo prosta i szczytna. Każdy może dobrowolnie i w pełni darmowo zacząć publikować swoje dzieła na naszym portalu, a sam proces jest bardzo prosty. Naszym zadaniem jest też cały czas ułatwiać i doskonalić ten proces.

Deklarujemy też chęć niesienia pomocy naszym użytkownikom w każdym zakresie funkcjonowania serwisu FanLore.pl. Każdy użytkownik może zgłosić swój problem do Administracji naszego portalu, a my postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy by odpowiedzieć jak najszybciej i pomóc jak najlepiej.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na wszelkie przejawy współpracy, barter, lub inną formę wzajemnej pomocy.

  • Jesteś aspirującym artystą/artystką (pisarzem/pisarką, grafikiem lub twórcą komiksów), który/a jest na samym początku swojej drogi i szuka dodatkowego rozgłosu?
  • Może reprezentujesz grupę lub stowarzyszenie zrzeszające artystów, która chciałaby poszerzyć swój krąg i pokazać się większej ilości osób?
  • Prowadzisz stronę/bloga/fanpage na tematy pokrewne z naszymi i chciałbyś wymienić się odbiorcami?

Tak naprawdę nie liczy się kim jesteś ani co Cię do nas sprowadza, a fakt, żę razem możemy zrobić coś naprawdę fajnego.

Jeśli jesteś zainteresowany/a to wystarczy, że do nas napiszesz. Możliwe formy kontaktu znajdziesz poniżej.

Ważne linki:

Kontakt

Wszelkie zapytania proszę kierować mailowo na adres [email protected], lub w wiadomości prywatnej na naszym Facebook’owym fanpage’u.

Możesz też skorzystać z formularza poniżej.

    error: Zawartość chroniona prawami autorskimi! Zakaz kopiowania!