Main Forums Regulamin Forum Jak korzystać z Forum?

This topic contains 0 voices and has 0 odpowiedzi.
0 voices
0 odpowiedzi
 • Author
  Posts
 • #2483
  FanLore.pl
  Opiekun Forum

  Witajcie moi drodzy!

  Stworzyliśmy te Forum, by, do już bardzo rozbudowanej platformy społecznościowej, dołożyć kolejne miejsce gdzie moglibyście się udzielać i wymieniać poglądami na rozmaite tematy.

  Forum podzielone zostało na cztery kategorie:

  • FanLorum – ten dział posłuży nam za nasze miejsce informacyjno-techniczne. Znajdziecie tam nasze plany na rozwój strony, temat techniczny gdzie możecie zgłaszać wszelkie błędy i babole napotkane na naszej stronie i miejsce gdzie możecie pisać swoje propozycje na rozwój Forum
  • Pisarski Zakątek – wiemy, że wielu z Was bawi się również w inne formy przekazu niż tylko duże powieści czy opowiadania. Chcemy by strona główna naszego portalu zawierała tylko powieści i opowiadania, dlatego stworzyliśmy ten dział by dać wam miejsce na wasze pozostałe prace. Znajdziecie tutaj takie sekcje jak: Chat / Talk, Preferencje, Recenzje, RP i Shitposty. Jeśli będziecie potrzebowali byśmy otworzyli jeszcze jakąś sekcję w tym dziale to dajcie nam znać 🙂
  • Konkursy Literackie – jak sama nazwa wskazuje. W tym miejscu znajdować się będą wszelkie literackie konkursy organizowane na naszym portalu. Znajdą się tam zarówno oficjalne konkursy organizowane przez nas i te, które sami zorganizujecie.
  • Hydepark – ten dział to nieodłączny element każdego forum i miejsce gdzie możecie luźno rozmawiać na dowolny temat. Nasz Hydepark podzieliliśmy na wiele różnych tematycznych sekcji i mamy nadzieję, że każdy znajdzie jakiś temat, w którym będzie chciał się wypowiedzieć.

  Jak się obracać na Forum? 

  W każdym z działów, oprócz FanLorum, możecie swobodnie zakładać tematy i udzielać się w już tych utworzonych. Pamiętajcie, że każde Forum na świecie tworzą jego użytkownicy. Zatem jeśli chcecie by nasze Forum nie było puste i tętniło życiem to sami musicie o to zadbać! 🙂 My oczywiście będzie wam cały czas pomagać i dbać o rozwój Forum, jak i całego portalu.

  Zakładajcie nowe tematy, udzielajcie się już w tych istniejących, a z czasem stworzymy coś naprawdę fajnego i dużego.

  Gdzie można swobodnie zakładać nowe tematy?

  • Pisarski Zakątek
  • Konkursy Literackie
  • Hydepark

  Pamiętajcie oczywiście by utworzony temat pasował do danego działu.

  W założeniu te Forum będzie i ma funkcjonować, jak każde inne Forum w Internecie. Mam zatem nadzieję, że szybko się tutaj odnajdziecie i zaczniecie je zapełniać.

  Oczywiście stworzony został Regulamin Forum, którzy przeczytać można TUTAJ. Regulamin ten obejmuję wszystkich użytkowników Forum przez cały czas trwania ich aktywności i wszyscy muszą bezwględnie go przestrzegać.

  Myślę, że nie ma potrzeby dalej tutaj się rozwodzić nad tym tematem. Wszystko powinno być w miare zrozumiałe. Gdybyście jednak mieli jakieś pytania i uwagi to już powiniście wiedzieć, że zawsze jesteśmy dla was otwarci i wystarczy wysłać wiadomość prywatną do jednego z Adminów/Opiekunów Forum 🙂

  Zapraszam do korzystania z naszego (Waszego już w sumie :P) Forum! Pamiętajcie tylko odkładać zabawki na miejsce po skończonej zabawie i szanujcie siebie nawzajem 😉

The forum ‘Regulamin Forum’ is closed to new topics and replies.

error: Zawartość chroniona prawami autorskimi! Zakaz kopiowania!