Tabu – Wprowadzenie

Siódmy arystokrata, Ferid Bathory jest specyficzny nawet jak na standardy wampirzej szlachty. Nienaturalne zainteresowanie dziećmi i sadystyczne skłonności idące w parze z niesamowitym urokiem osobistym czynią go jednym z najbardziej nietypowych i niebezpiecznych arystokratów.
Gdy świat ogarnia chaos, a ludzkość dziesiątkuje nieznany wirus zabijający niemal wszystkich powyżej 13 roku, wampiry w obawie że braknie pożywienia biorą ocalałe dzieci pod swoją “opiekę”.
Co się stanie gdy na drodze Bathorego stanie młoda dziewczyna z nietypową przeszłością?
Czy odważy się dla niej złamać ustanowione przez Pierwszego tabu?

No, witam w pierwszej książce za którą biorę się na poważnie. ( chyba ) Mam nadzieję że podejdzie nie tylko fanom Owari no Seraph ale również miłośnikom wampirów i dark fantasy. Od razu też ostrzegam, w tej książce nic nie będzie czarne albo białe. Nie oczekujcie że główna bohaterka będzie święta i siłą miłości sprawi że zły wampir zamieni się w uroczego szczeniaczka. To nie bajka…
Miłej lektury!

ALERT! [nie RCB] 
Ta sama książka widnieje również na Wattpadzie i należy do mnie! Ostrzegam żeby nie było nieporozumień że plagiat itd. Jeżeli chcesz napisać fanfik dotyczący tego opowiadania lub stworzyć arty przedstawiające główną bohaterkę, napisz do mnie, jakoś się dogadamy (◕‿◕). 

Autor Onyx
Opublikowano
Kategorie Manga & Anime
Odsłon 1178
0

Komentarze

Bez komentarzy

Dodaj komentarz

error: Zawartość chroniona prawami autorskimi! Zakaz kopiowania!