Vampire Sister (wolno pisane)-Rozdział 2

(Dzień wyjazdu)

Ostatni tydzień w Paryżu spędziłam z przyjaciółmi. Chcieliśmy spędzić ze sobą jak najwięcej czasu. Nie wiem, czy kiedykolwiek znajdę takich przyjaciół, którzy będą dla mnie jak rodzina. Miesiąc temu nawet nie podejrzewałam, że będę musiała się z nimi rozstać, a teraz wyjeżdżam i nie to, że z Paryża tylko całkowicie z Francji. Lecę na zupełnie inny kontynent. Pomimo iż wiem, że nasz kontakt się urwie, mam nadzieję, że kiedyś do nich wrócę i będzie jak za starych dobrych czasów. Za czasów kiedy nie wiedziałam, że jestem wampirem.

Dobra Marinett  koniec tych smutków. Trzeba patrzeć na to optymistycznie. Zawsze przecież chciałam odwiedzić Japonię, a teraz będę w niej mieszkać w dodatku z rodzeństwem, o którym zawsze marzyłam. Inni pewnie powiedzą, że życie jedynaka jest fajne. Grubo się mylą. Nie ma z kim się wspierać nawzajem, nie ma z kim grać w gry czy kłócić się o błahostki. Czujesz się wtedy samotny, pomimo że ma się rodziców oraz wspaniałych przyjaciół to samotność nadal jest.

-Pasażerowie lotu E-12 Paryż-Tokio proszeni są o podejście do bramki nr 3. Powtarzam.

A więc w końcu nadszedł ten czas. Dobrze, że  przy sobie mam tylko dwie walizki i torbę podręczną, bo bym pewnie tam sama nie doszła. Pewnie jesteście ciekawi, dlaczego biorę tak mało rzeczy, a to dlatego, że reszta moich rzeczy czekaj na mnie na miejscu od dwóch dni.

(w samochodzie, gdzieś za Tokio)

Jadę już chyba z 3 godzinę. Jestem ciekawa, jacy oni są. Z tego co wiem to jestem córką jakiejś Cordelii i mam szóstkę braci plus trzech z nich są moimi przyrodnimi braćmi.

(Magia czasu)

To tutaj. Moje pierwsze wrażenie to takie Wow. 

Wchodzę przez bramę i znowu Wow. Ten dom, przepraszam rezydencja. jest po prostu cudowna, a ten ogród jest jak z bajki. Pełno cudownych białych róż, które po prostu uwielbiam. Ogrodnik już ma u mnie duuuuużego plusa.

Dobra idę. Ale jestem podekscytowana. Tak idę i idę, że wpadłam w drzwi tak mocno, że się same otworzyły.

-Ok. Raz kozie śmierć. Wchodzę.

Autor __judaah__
Opublikowano
Kategorie Fantasy
Odsłon 322
0

Komentarze

Bez komentarzy

Dodaj komentarz

error: Zawartość chroniona prawami autorskimi! Zakaz kopiowania!