Vampire Sister (wolno pisane)

Postacie

Marinette Sakamaki (wcześniej Dupain-Cheng)

Jest najmłodszym dzieckiem Cordelii, ale siódmym  króla wampirów.
Była uczennicą paryskiej szkoły Collège Françoi Dupont. Jest początkującą projektantką mody.

Dziewczyna jest wesoła, radosna, miła oddana swojej paczce przyjaciół, wobec osób, za którymi nie przepada, potrafi być oschła.

Uwielbia modę oraz bardzo kocha swoją rodzinę i przyjaciół. Jej najlepszymi przyjaciółmi są Alya i Adrien, do którego zaczyna czuć coś więcej niż przyjaźń. Kiedy jej sekrety mogą zostać ujawnione, staje się nerwowa i szybko panikuje, jednak zawsze udaje jej się wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. Troszczy się o innych ludzi, chociaż czasami przed nimi stawia swoje własne interesy, co przyprawia jej wiele kłopotów. Jest bardzo pracowita. Uwielbia dekorować ciasta.

Shu Sakamaki

Jest pierwszym i najstarszym synem w rodzinie Sakamaki. Jest również obecnym panem dworu. Shu i jego młodszy brat, Reiji 
są synami Beatrix , drugiej żony Karlheinz’a, Króla Wampirów. 
Jest przyrodnim bratem Marinette.

Apatyczny i leniwy, kocha muzykę. Należy zauważyć, że słucha jej zawsze, nawet podczas kąpieli.
Uwielbia muzykę klasyczną od fortepianu po skrzypce.

Brakuje mu motywacji i jest tak leniwy, że nie robi praktycznie nic.
Jest nieco znudzony życiem, ze względu na wszystko, co wydarzyło się w przeszłości.
Pomimo tego, że Shu jest najstarszym synem, nie czuje się odpowiedzialny za swoich pięciu braci i posiadłość. Najczęściej narzeka, że mają sami “radzić sobie ze swoimi problemami”. Całą pracę zwala głównie na Reiji’ego.

Reiji Sakamaki

Jest drugim najstarszym synem w rodzinie Sakamaki. Reiji i jego starszy brat, Shu są synami Beatrix, drugiej żony Karlheinz’a, Króla Wampirów. Jest przyrodnim bratem Marinette.

Reiji ma doskonałe maniery. Choć może mieć grzeczny, wyrafinowany sposób mówienia (który twórcy opisują jako język “lokaja”), jego słowa wydają się ostre i przenikliwe. Ceni sobie zasady i wymagania, które są przestrzegane przez innych, jednak tworzy wiele dziwnych reguł. Pomimo swojej sztywnej postawy, wydaje się, że ma pewne poczucie humoru, chociaż nadal jest oschłą osobą (można powiedzieć, że ma kołek w dupie, bo czasami jest tak sztywny).
Mimo że Reiji jest drugim synem, bierze na siebie odpowiedzialność utrzymania czystego domu, zarządzania sprawami rodzinnymi i trzymania w ryzach swoich braci. Jego rola w rodzinie, w połączeniu z pozornie uprzejmą, kulturalną postawą często powoduje, że jest uznawany za dojrzalszego od swojego starszego brata.
Reiji pokazuje, jak ceni sobie zasady, będąc surowym zarówno wobec siebie, jak i osób wokół niego. Jest aroganckim, dumnym wampirem, który wymaga perfekcji i nie znosi poddawania się słabościom. Choć jego słowa mogą być ostre, nie powinny być zawsze brane dosłownie.
Jest ekstremalnym sadystą, jak reszta jego braci, a szczególnie opisuje go zwrot schadenfreude (przyjemność czerpana z cudzego nieszczęścia bądź niepowodzenia). Czasami robi lub mówi coś w celu uzyskania reakcji, która go bawi.
Wraz ze swoją pasją do eksperymentowania i tworzenia eliksirów/narkotyków, uwielbia zbierać zestawy do herbaty i naczynia kuchenne. Jego bracia czasami wykorzystują jego miłość do przyborów kuchennych, do zmuszana go do gotowania dla nich mówiąc, że jak tego nie zrobi to sami będą korzystać z kuchni – bracia mają skłonność do niszczenia naczyń, gdy ich używają. Jego bracia często nazywają go otaku zastawy stołowej.

Laito Sakamaki

Jest trzecim synem w rodzinie Sakamaki. Laito wraz z Kanato ,Ayato  i Marinette są czworaczkami, i dziećmi Cordelii, która była córką Króla Demonów i pierwszą żoną Karlheinz’a, Króla Wampirów.

Laito jest niezwykle zboczony. Jego wypaczony charakter powoduje to, że jest tak często zawieszony w szkole. Jest zarówno skrajnym masochistą, jak i sadystą. Zawsze jest wesoły i uwielbia żartować. Pomimo z chłopakiem bardzo dobrze zna się na modzie i lubi zakupy.

Laito potrafi dobrze interpretować motywy innych ludzi.

Kanato Sakamaki

Jest czwartym synem w rodzinie Sakamaki. Kanato wraz z Laito, Ayato są czworaczkami, i dziećmi  Cordelii, która była córką Króla Demonów i pierwszą żoną Karlheinz’a, Króla Wampirów.

Kanato często płacze i staje się zły, gdy nie dostanie tego, czego chce. Zawsze jest bardzo wymagający i żąda wszystkiego natychmiast, jednak jego zachowanie drastycznie się zmienia, gdy czegoś nie dostanie.

Uwielbia jeść słodycze, zwłaszcza ciasta. Nie opuści swojego pokoju bez cennego Teddy’ego. Mówi bardzo grzecznie, ale przy tym obraża i jest czepliwy.

Ayato Sakamaki

Jest piątym synem w rodzinie Sakamaki. Ayato wraz z Laito, Kanato i Marinette są czworaczkami, i dziećmi Cordelii, która była córką Króla Demonów i pierwszą żoną Karlheinz’a, Króla Wampirów.

Ayato jest znany jako awanturnik rodziny, jest osobą pragnącą uwagi otoczenia i uwielbia zgorszenie. Patrzy na innych z góry, kocha dokuczać i drażnić ludzi. Najczęściej mówi o sobie jako Ore-sama.
Jest buntownikiem, a jego pasją są narzędzia tortur, takie jak Żelazna Dama – to urządzenie można znaleźć w jego pokoju. Jest także typem, który zawsze się przechwala; czasami nakazuje wszystkim zwracać się do niego Ayato-sama. Należy również zauważyć, że je bardzo dużo, aczkolwiek zaznaczył, że wampiry muszą pić krew, aby delektować się smakiem.

Jest bardzo zabawny i uwielbia sport; jego ulubioną dyscypliną jest koszykówka. Twierdzi, że wszystko jest w porządku tak długo, jak ma cel do osiągnięcia i póki sport jest jego mocną stroną.

Ayato ma problem z wyrażaniem uczuć i ma tendencję do bycia zazdrosnym o wszystko.

Subaru Sakamaki

Jest szóstym i najmłodszym synem w rodzinie Sakamaki. Subaru jest jedynym synem Christy , trzeciej żony Karlheinz’a, Króla Wampirów. Jest przyrodnim bratem Marinette.

Subaru można określić jako typ samotnika. Zazwyczaj jest sam i nie troszczy się o to, co dzieje się wokół niego. Jest cichym typem, który zwykle śpi w swojej trumnie, która znajduje się w jego pokoju. Mimo to dość łatwo wpada w gniew i ucieka się do przemocy do tego stopnia, że jest w stanie zniszczyć wszystko (zwłaszcza biedne ściany🙁), co znajduje się na jego drodze, gdy jest naprawdę rozgniewany.
Jest typem brutalnego delikwenta i uwielbia niszczyć różne rzeczy. Jest także sadystą, ale mimo wszystko potrafi być słodki. Jednym z zajęć, które najbardziej go uspokajają i dają satysfakcję, jest pielęgnacja ogrodu białych róż.

 

Autor __judaah__
Opublikowano
Kategorie Fantasy
Odsłon 649
0

Komentarze

Bez komentarzy

Dodaj komentarz

error: Zawartość chroniona prawami autorskimi! Zakaz kopiowania!