Nastoletnia bogini-01

Obudziłam się w jakimś dziwnym pomieszczeniu. Stały nade mną duże postacie. Jedna z nich to kobieta, a drugi to mężczyzna. Byli ubrani w piękne białe szaty.

-Cześć córeczko-powiedział mężczyzna

-Nicole chcieliśmy się z tobą zobaczyć ostatni raz, bardzo cię kochamy. Dajemy Ci ten oto naszyjnik, abyś o nas nie zapomniała-odezwała się brunetka, po czym ściągnęła ze swojej szyi wisiorek i założyła go na moją.

Do moich oczu zaczęły napływać łzy. Rodzice podeszli do mnie i mnie przytulają.

-Spokojnie księżniczko. Nie płacz wkrótce się zobaczymy-uspokaja mnie tata.

Powolutku wstaję i idę do lustra, zaliczając przy tym trzy gleby. Gdy już stoję przy nim, widzę dziewczynę o długich brązowych włosach i błękitnych oczach. Ma bladą twarz niczym białe krople rosy. Zastanawiam się, kto to jest, po czym pytam się mamy, a ona mi odpowiada, że to ja za trzynaście lat.

13 lat później

Jestem zwykłą dziewczyną, która dzisiaj kończy dzisiaj osiemnaście lat. Stanem się pełnoletnia i od dziś nikt nie będzie mi rozkazywał. Po chwili do mojego pokoju wbiega uradowana Mia.

-Wszystkiego najlepszego Nicol-powiedziała

-Dzięki siostro-odpowiedziałam

-Mama z tatą wołają cię na śniadanie-dodała.

-Już idę-mówię Wyszła z mojego królestwa, a ja udałam się do łazienki, gdzie załatwiłam swoje potrzeby, włożyłam suknię

buty

Buy Grey Round Toe Flat Casual Ankle Canvas Shoes online with cheap prices and discover fashion Flats,Flats,Women Flats,Cheap Flats,Fashion Flats,Popular Flats,Flats for women at Loverchic.com.

i kolczyki. 

A blog about creating handmade metalwork jewellery in copper, bronze, sterling silver and enamel.

Następnie zrobiłam lekki makijaż i poszłam do jadalni. Pocałowałam rodziców w policzek na powitanie.

-Wszystkiego najlepszego córeczko-powiedzieli w tym samym czasie

-Dziękuję-powiedziałam. Usiadłam koło stołu na wolnym krześle. Zaczęłam zajadać moje ulubione jedzenie, czyli naleśniki.

-Córko dzisiaj o piętnastej przyjadą goście i zrobimy imprezę-oświadcza pani domu.

Idę do pokoju, kładę się na łóżku i zaczynam oglądać na tablecie mój ukochany serial, gdy kończy się czwarty odcinek, patrzę na zegar. Nie mogę, uwierzyć, że aż pięć godzin spędziłam na oglądaniu. W końcu nadszedł długo oczekiwany przeze mnie czas, zeszłam ubrana w moją ulubioną suknię

na dół. W salonie trwała już huczna zabawa. Nagle zaczęłam się źle czuć. Postanowiłam wyjść na świeże powietrze i przejściem po ogrodzie. Gdy podeszłam do stawu stanęłam jak wryta. Zobaczyłam swoje odbicie. Miałam długie, grube i gęste brązowe włosy sięgające mi za pas. Byłam tym zaskoczona i przerażona. Pobiegłam do pokoju, unikając wszystkich ludzi. Położyłam się na łóżku, zaczęłam płakać i zasnęłam.

-Ta dziewczyna w lustrze to bogini zwycięstwa, córka Afrodyty i Aresa. Jest piękna, silna, sprytna, odważna i waleczna, Nicole. Dziewczyna mająca ogromną moc, o której istnieniu jeszcze nie wie. W dniu jej osiemnastych urodzin zacznie się przemieniać w swoją boską postać. Będzie mieć ogromną moc, którą będzie jej zazdrościć większość bogów. Każdy bóg będzie chciał mieć ją u swojego boku jako żonę. Ona jednak wybierze tylko jednego śmiertelnego człowieka lub nieśmiertelnego boga. To zależy tylko od niej- mówi nieznanymi głos.

 Nagle sen się urwał, a ja zostałam obudzona przez siostrę, która szturcha mnie, każąc mi wstawać do szkoły. Leniwie wychodzę z łóżka i ruszam do toalety, przebieram się, jem śniadanie i jadę autobusem do szkoły. Pierwsze lekcje są takie nudne, że śpię na nich. W czasie ostatniej lekcji wychodzę do toalety, gdyż zaczęły mnie boleć oczy, popatrzyłam się na lustro i zobaczyłam, że mam różowe źrenice. Wystraszyłam się i nie widziałam co się ze mną dzieje.

Opublikowano
Kategorie Fantasy
Odsłon 943
0

Komentarze

Bez komentarzy

Dodaj komentarz

error: Zawartość chroniona prawami autorskimi! Zakaz kopiowania!