Bizneswoman – Prolog

Będąc jeszcze niemowlakiem zostałam oddana do domu dziecka. Mając siedemnaście lat, postanowiłam uciec stamtąd, ponieważ wszyscy mi tam dokuczali. W piękną, gwiaździstą noc, gdy wszyscy wokół mnie już spali, wymknęłam się z sierocińca i już nigdy więcej się tam nie pojawiłam. Chodziłam po ulicach Nowego Jorku, prosząc o choćby kawałek chleba. Pewnego dnia weszłam do jakiejś ciemnej uliczki, tam zgwałcił mnie jakiś starszy mężczyzna, a po chwili już nie żył. Znalazł mnie jakiś chłopak kilka lat ode mnie starszym. To właśnie on zabił tego faceta. Nazywał się Lukas. Wziął mnie on pod swoje skrzydła, a ja tym samym musiałam z nim zamieszkać. Na początku naszej znajomości mieszkaliśmy w małym domku, ale z czasem dowiedziałam się, że się przeprowadzamy i będziemy mieszkać z przyjaciółmi Lukasa. W międzyczasie miałam jeszcze chodzić do ostatniej klasy liceum, ale okazało się, że jestem w ciąży. Jakoś pogodziłam się z tym, a mój przyjaciel załatwił mi indywidualne nauczanie.

Zdanie matury poszło mi bardzo dobrze, zdobyłam prawo jazdy, jak również w tym samym roku urodziłam bliźniaki. Jednak tamten rok, krył w sobie jeszcze jedno zaskoczenie. Dowiedziałam się od Lukasa, jakim cudem on i jego przyjaciele zdobyli pieniądze na kupienie tej willi, w której wtedy się znajdowałam. Okazało się, że należą do jednego z mniejszych gangów. W tamtym momencie ja też postanowiłam tam dołączyć. A już po kilku miesiącach nauki zabijania i jeszcze kilku drobiazgów stałam się jedna z najlepszych w gangu. Za pierwsze pieniądze, które zdobyłam z bycia gangsterską, stworzyłam własną firmę. Jak i zapisałam się na studia architektoniczne.

Jednak niektóre okoliczności były niekorzystne dla nas jako członków gangu „Dusza”. Został on zniszczony przez innych. Ja i Lukas chcieliśmy nadal być świecie gangów, dlatego też wspólnie stworzyliśmy Wolfwerin-nasz gang. I jakby było jeszcze mało, po trzech latach za pomocą łapówek skończyłam studia. A moja firma zaczęła się powiększać tak, że po jakimś czasie stała się przykrywką dla naszego gangu.

Opublikowano
Kategorie 18+ Akcja
Odsłon 1827
0

Komentarze

Bez komentarzy

Dodaj komentarz

error: Zawartość chroniona prawami autorskimi! Zakaz kopiowania!